הבלוג של תום בר

שירותי בר לכנסים מקצועיים

מה הופך כנס מעולה למעולה? תוכן בעל ערך למשתתפים, זירת נטוורקינג שהחברים שבה בעלי פוטנציאל עסקי גבוה אחד עבור השנייה, וזהו? ממש לא זהו. כנס הוא מאורע מיוחד, מעין פסטיבל עסקי.

 

ואיך באמת הכי נכון לעשות עסקים? שבעים ורוויים! על בטן מלאה, עם משקה טעים ביד, כשהגוף בנחת מרבית והמוח יכול לעבוד ללא הפרעות.

בר קוקטיילים לאירועים

בין אם מדובר בחתונה, חינה, אירוע חברה או כל חגיגה אחרת - בר קוקטיילים ישדרג את האירוע שלכם. אומרים שיין ישמח לבב אנוש, ואכן כמעט כל אורח באירוע ישמח לשתות  אלכוהול איכותי ומשובח.

 

בר קוקטיילים לאירועים יציע לחוגגים באירוע מגוון רחב של משקאות, ויצור אווירה משוחררת, קלילה ושמחה. אז איך בוחרים בר קוקטיילים לאירוע שלכם?

חברת תום בר מספקת מגוון רחב של שירותי בר ללקוחות פרטיים ועסקיים ברחבי הארץ. בין השירותים שהחברה מציעה: שירותי בר אקטיבי, בר אלכוהול, בר ועמדות קפה, בר ועמדות גלידה, בר ועמדות פרוזן יוגורט, בר ועמדות שייקים, סדנאות אלכוהול מקצועיות, מכירת משקאות ללקוחות פרטיים ועסקיים ועוד. החברה מספקת שירות ללקוחות פרטיים ועסקיים בצפון, בקריות, במרכז, בשרון, בנתניה, בתל אביב, בראשון לציון, בחולון, בנהריה, בעכו, בירושלים, בכרמיאל, בפתח תקווה, בבאר שבע, ולמעשה בכל הארץ.

Copyright 2021 by Tom Bar Ltd.

תום בר בע"מ. קיבוץ יגור. 072-3911-119

  • תום בר בפייסבוק
  • תום בר באינסטגרם
  • מבצעים