סדנאות אלכוהול

בין הבילויים המבוקשים כיום ניתן למצוא את סדנאות האלכוהול המקצועיות.

אם פעם בילוי אטרקטיבי היה כזה שבו הצרכן פסיבי להתרחשויות, כיום המגמה האפנתית היא של יצירה, אקטיביות והשתתפות המשתתפים בסדנא. אנשים לא רוצים רק להיחשף לתוכן איכותי - הם מבקשים ללמוד מיומנויות ולקחת חלק פעיל שיצרוב את המידע החדש בתודעתם וייצר עבורם חוויה רבת מימדים. בימים אלו ממש אנו נכנסים לעשור השלישי של המאה ה-21. תקופה שניתן ללא עוררין לכנות "תור הזהב של הסדנאות". אבל איזו סדנה לבחור? יש כל כך הרבה! אנחנו ממליצים על סדנאות האלכוהול של "תום בר".

סדנאות אלכוהול מקצועיות

אלכוהול הוא מכנה משותף רחב שנוגע בכולם, ללא הבדלי דת מין גזע או רקע. כולם אוהבים לשתות, כולם רוצים ידע בנושא אלכוהול. היופי בסדנאות אלכוהול הוא שמצד אחד המאמץ מצד המשתתפים אינו גבוה מדי, על כן כולם משתתפים, ומצד שני, התנסות אקטיבית של המשתתפים בסדנא (טעימות המשקאות), מה שמבטיח חוויית גיבוש יוצאת דופן וחד פעמית שתחבר בין המשתתפים ותייצר אצלם זיכרון משותף צבעוני ושמח. חשוב לדעת שתוכלו אתם, מפיקי האירוע, להגביל את סוגי וכמויות האלכוהול בהתאם להעדפותיכם והגבלותיכם, במידה והיו כאלה.

 

סדנאות האלכוהול שאנו מציעים:

  • סדנת אלכוהולסדנה המספקת פריזמה רחבה על עולם האלכוהול שתיקח אותנו למסע רוחבי לאורך קשת הקטגוריות האלכוהוליות, הסוגים והמותגים השונים שכדאי להכיר. מדובר בצלילה מעניינת לתוך עולם האלכוהול בפורמט אינטימי המאפשר השתתפות, שאילת שאלות, למידה וכמובן טעימות למכביר.

  • סדנת קוקטיילים - סדנה מקצועית החושפת את מקורות הקוקטיילים ההיסטוריים, הצגת המשקאות המובילים לשימוש בקוקטיילים מסורתיים ומודרניים וכמובן עליית טרנד הקוקטיילים המתרחשת בשנים האחרונות בברים ברחבי העולם.

  • סדנת וויסקי - סדנת קלוז אפ על מי החיים. כן, מקור השם וויסקי מגיע מהשפות הקלטיות, שם נקרא המשקה "וויסקי באה" - מי החיים. סקירה היסטורית המציגה את מקור המשקה הפופולרי, ההשפעות השונות והתפתחות המשקה במהלך השנים ברחבי העולם.

  • סדנת בירה - לאגר או פילזנר? בהירה או מעוננת? בוא לגלות את הסיפור המעניין של המשקה האלכוהולי הוותיק המלווה אותנו כבר אלפי שנים. המקורות, השמרים והטעמים הנפלאים - חוברים כולם לסדנא איכותית ומעניינת.

הצוותים המקצועיים שלנו עבורו הסמכות של מיטב המבשלות והיקבים - בארץ ובעולם, וזאת על מנת לספק לכם את הידע המקצועי הרב ביותר והכל באווירה מהנה במיוחד.

גלריית סדנאות אלכוהול

קבלו הצעת מחיר לסדנאות

לקבלת הצעת מחיר משתלמת במיוחד עבור סדנת אלכוהול, שלחו את הטופס כעת
arrow&v
סדנאות אלכוהול

חברת תום בר מספקת מגוון רחב של שירותי בר ללקוחות פרטיים ועסקיים ברחבי הארץ. בין השירותים שהחברה מציעה: שירותי בר אקטיבי, בר אלכוהול, בר ועמדות קפה, בר ועמדות גלידה, בר ועמדות פרוזן יוגורט, בר ועמדות שייקים, סדנאות אלכוהול מקצועיות, מכירת משקאות ללקוחות פרטיים ועסקיים ועוד. החברה מספקת שירות ללקוחות פרטיים ועסקיים בצפון, בקריות, במרכז, בשרון, בנתניה, בתל אביב, בראשון לציון, בחולון, בנהריה, בעכו, בירושלים, בכרמיאל, בפתח תקווה, בבאר שבע, ולמעשה בכל הארץ.

Copyright 2021 by Tom Bar Ltd.

תום בר בע"מ. קיבוץ יגור. 072-3911-119

  • תום בר בפייסבוק
  • תום בר באינסטגרם
  • מבצעים
סדנאות אלכוהול - תום בר